PROFIL

Działamy w branży od 1992roku.

W 1992roku otworzyliśmy pierwszą w Polsce automatyczną myjnię tunelową w Sopocie, następnie w roku 1994 kolejną myjnię w Gdyni.

Od samego początku w naszych myjniach używaliśmy chemii niemieckiego producenta - firmy Rumler. Dobrze układająca się współpraca była motywacją dla obu stron do założenia wyłącznego przedstawicielstwa firmy Rumler - producenta chemii do mycia, pielęgnacji i konserwacji pojazdów.

I tak powstała firma Rumler Polska.

 

W międzyczasie niemiecki producent chemii Rumler został wykupiony przez Caramba Holding, który należy do The Berner Group.

Firma nasza obsługuje Klientów na terenie całej Polski. Paletę produktów rozszerzyliśmy o osprzęt niezbędny w myjniach. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości zapewniając jednocześnie naszym klientom pełen serwis w zakresie wszystkich sprzedawanych produktów.

WSPARCIE PRZEZ KONCERN MACIERZYSTY

Doświadczeni chemicy pracują nieprzerwanie we własnym laboratorium nad udoskonaleniem i dostosowaniem poszczególnych produktów do wymagań rynku.

Nasza firma jest dodatkowo wspierana przez koncern macierzysty Caramba Chemie GmbH. Korzystamy z know-how tego znaczącego na światowym rynku producenta w branży „mycie, konserwacja i pielęgnacja”.